Referencje

Poznaj opinie moich pacjentów

Karolina Okaj
Karolina Okaj
15 Marzec 2023
Bardzo miła atmosfera, przytulne pomieszczenie, czułam się tam bardzo komfortowo i spokojnie a Pani Kasia to przesympatyczna osoba polecam z całego serca ❤️
Jadwiga Marcinkowska
Jadwiga Marcinkowska
14 Marzec 2023
Z całego serca polecam Panią Kasię. Jest bardzo pozytywną i ciepłą osobą o profesjonalnym podejściu do pacjenta. Bardzo zaangażowana . Życzę każdemu , żeby na swojej drodze spotkał tak cudownego człowieka.
edyta rudnik
edyta rudnik
14 Marzec 2023
Bardzo serdecznie polecam Panią Kasie. Zaangażowana, pomocna i wie jak dotrzeć do człowieka. Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia nad wizyta u Pani Kasi to nie ma co się wahać. Polecammmm !!!

Marta

Nie ukrywam szukając psychoterapii kierowałam sie opiniami tu bylo mnóstwo pozytywnych dlatego trafiłam na Panią Kasie i nie żałuje warto czekac na wizyte. Szczerze polecam.

Ryszard

Profesjonalne podejście do pacjenta. Czuję się wysłuchany i nie zostaję z niczym. Muszę przyznać, że Pani Kasia posiada bezcenną umiejętność wprawiania mnie w dobry nastrój. Polecam z całego serca.

Marcel

Pani Kasia to super psycholog, spotkania są mega przyjemne, jest pełna zrozumienia i będąc u Pani Kasi czuje się mega dobrze

Jadwiga

Pani Kasia to psycholog z powołania. Życzę każdemu , żeby na swojej drodze spotkał tak cudownego człowieka. Empatyczna, pełna zrozumienia dla pacjenta. Będąc u niej w gabinecie pacjent czuje się ważny , że ktoś go w końcu rozumie i wspiera. Polecam!!!

Paulina

Pani Kasia,to kompetentna osoba, u której czułam się bardzo swobodnie ,co dalo mi ogromny komfort podczas wizyty. To bardzo ważne ,by się tak czuć u tego typu specjalisty,dlatego gorąco polecam!
Doskonale pokierowała nami rozwiązując w ten sposób problem z którym do niej przyszliśmy :)

Elżbieta

Z całego serca polecam Panią Kasię. Jest bardzo pozytywną i ciepłą osobą o wielkim sercu. Trafnie i obrazowo przekazuje spostrzeżenia . Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem i wdzięczna za pomoc .Dziękuję. Szczerze polecam.Na pewno nie bedziesz żałować tej decyzji.

Anita

Moja pierwsza styczność z psychologiem była właśnie u Pani Kasi w gabinecie. Była to bardzo dobra decyzja i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że trafiłam w dobre ręce. Za dużo słów by pisać, myślę, że każdy kto potrzebuję pomocy powinien skorzystać z pomocy Pani Kasi by sam mógł się przekonać. Polecam z czystym sumieniem

Barbara

Z całego serca polecam Panią Kasię. Psycholog z prawdziwym powołaniem. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Po wielu poszukiwaniach i przykrych doświadczeniach trafiłyśmy z córką w najlepsze ręce. Pani Kasia jest przesympatyczną osobą, można na luzie porozmawiać o wszystkim, człowiek w gabinecie czuje się naprawdę swobodnie. Cudowna psychoterapeutka o wielkim sercu!! Dziękujemy za pomoc i jeszcze raz polecam:)

Aleksandra

Polecam każdemu, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, ogromne pokłady empatii i przede wszystkim konkrety – uważne wysłuchanie, analiza i dobór metod pracy w stopniu indywidualnym. Jestem z córką na „początku drogi ” psychoterapii u Pani Kasi ale już po wstępnych wizytach wiem, że to był dobry wybór. Od pierwszej wizyty widać, że psychoterapia jest dla Pani Kasi nie tylko pracą ale pasją a pacjent nie jest kolejnym klientem ale osobą, której można pomóc ” odnaleźć siebie”.

Zapisz się na
konsultację online

Korzystając z formularza kontaktowego